Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Свойства и характеристики кабеля ВВГнгд

Свойства и характеристики кабеля ВВГнгд

Силовой кабель ВВГнгд имеет медные токопроводящие жилы, каждая из которых помещена в ПВХ-изоляцию пониженной горючести и низким коэффициентом дымовыделения в случае возможного горения. Используется данный кабель для распределения и передачи электроэнергии в стационарных установках, рассчитанных на переменное номинальное напряжение 660В и 1000В при частоте 50Гц. Использовать данную продукцию можно для прокладки трасс во влажных и сухих производственных помещениях, для прокладки на эстакадах на открытом воздухе, в блоках.

Конструкция ВВГнгд.

Конструкція даного кабелю передбачає наявність одно - або багатодротяна мідної струмопровідної жили секторної або круглої форми. Наявність ізоляції з полівінілхлоридного пластикату перешкоджає поширенню горіння, захищає кабель від проникнення негативних середовищ (вода, пил, бруд тощо). Ізольовані жили мають відповідну забарвлення. У двухжильном кабелі є жили з однаковим перерізом. У трьох, чотирьох, пятіжільних кабелів в наявність жили однакового перерізу плюс одна жила (нульова або жила заземлення) меншого перерізу.

.

Властивості кабелю ВВГнгд

При експлуатації жили можуть нагріватися максимально до +70°C. В аварійному режимі допустимий нагрів жил – не більше +80°C. Відносна вологість повітря при експлуатації може досягати 98%, якщо температура не перевищує +35°C. Нормальний режим експлуатації кабелю можливий в температурному діапазоні від -50 до +50°C. При монтажі температура повинна бути не нижче -15°C.

Якісний кабель ВВГнгд купити сьогодні можна в спеціалізованих магазинах і безпосередньо у виробників. При прокладці та монтажі радіус вигину кабелю одножильного становить від 15 зовнішніх дм кабелю багатожильного від 7,5 зовнішнього дм кабелю. Виробники визначають термін служби кабелю ВВГнгд не менше 30 років.

Здійснювати прокладання даного кабелю можна прихованим або зовнішнім монтажем. Навіть при відкритій проводці ця продукція максимально стійка до ультрафіолетового випромінювання. Кабель ВВГнгд, ціна якого буде виправдана його пожежобезпечними характеристиками та іншими якостями, незамінний в громадських будівлях, де необхідно дотримуватися пожежобезпечні умови. Існуючі стандарти ГОСТ виключають випуск кабель ВВГнгд, який не буде підтримувати всі перераховані вище характеристики.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner