Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Де використовується провід ПВС?

Де використовується провід ПВС?

В наші дні масове застосування набула різна побутова електротехніка, прилади, інструменти, розраховані на підключення до звичної мережі 220/380В. Для її експлуатації і був розроблений стандартний провід ПВС. Виробники випускають даний вид дроти з максимально безпечними характеристиками. Він міцний, гнучкий і довговічний.

Для виробників Росії та СНД затверджено ГОСТ 7399-97, який виключає випуск неякісного проводу ПВС.

Даний міждержавний ГОСТ істотно полегшує експортні операції на постачання кабелю в далеке зарубіжжя, так як повністю синхронізований з відповідними міжнародними стандартами. У розділи Гост 7399-97 увійшли всі важливі відомості про електричних і механічних характеристик проводу ПВС, сортамент, а також вимоги щодо безпеки і перелік випробувань.

Конструкція проводу ПВС.

У відповідності зі стандартом, гнучкий провід ПВС, купити який прагнуть всі споживачі і виробники побутової та електротехніки, випускається зі скрученими жилами з міді, кожна з яких має полівінілхлоридну ізоляцію, а сам провід поміщений в полівінілхлоридну оболонку. Стандартом Дсту також затверджено товщина дротів жив. Наприклад, провід ПВС стандартний оснащений жилами перетином 1 кв. мм, дріт для яких не повинна мати діаметр більше 0,21 мм

Кабель ПВС може бути 2,3,4 і 5-жильним з максимальною площею перерізу 6,0 кв. мм і мінімальною площею перерізу 0,75 кв. мм. Закрутка жив має лівосторонній напрямок і виконується без заповнювачів. Кожна жила покрита ізоляцією відповідного кольору (блакитний, білий, сірий, зелений, синій, жовтий, червоний) згідно з ПУЕ. Круглу форму дроту дозволяє надати оболонка з ПВХ - пластикату, накладена методом екструзії.

Характеристики проводу ПВС.

Електричні і механічні характеристики обумовлені стандартом ГОСТ. Що стосується конкретних показників і значень, то кожен виробник може відхилятися від зазначених меж. Наприклад, по товщині ізоляції, діаметрам і ваговим і ін. показникам. Саме тому, необхідно перед покупкою ознайомитися з супроводжуючою документацією або каталогом виробника, де вказані точні стандарти характеристики проводу ПВС.

Провід ПВС, ціна якого визначена його кращими якостями, повсюдно використовуються у виробництві електричних інструментів, побутової техніки та приладів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner