Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Вимоги та застосування арматури для проводу СІП

Вимоги та застосування арматури для проводу СІП

Застосування самонесучих ізольованих проводів сильно змінило практику конструювання і зведення ЛЕП. Провести монтаж електромережі із застосуванням проводу СІП дозволить арматура для проводу СІП. З допомогою неї істотно скорочуються монтажні та експлуатаційні витрати, і одночасно збільшується термін служби ЛЕП до 30-40 років. Наглядові органи рекомендують використовувати провід СІП і відповідну арматуру до нього під час проведення ремонтних робіт або заміни старих проводів на нові.

Сфера застосування.

Сьогодні на практиці є три конструктивних рішення використання арматури СІП при монтажі повітряних ліній. Найбільшою популярністю користується схема використання СІП - 2А, розрахована на нульову несучу жилу. Конструкція арматури виконана з термозміцнення сплаву і повинна вибиратися з урахуванням місця застосування. З використанням арматури для проводу СІП на сьогодні облаштовано величезна кількість ЛЕП. Без арматури неможливо закріпити дріт на опорах і будівлях або підключити споживачів до підземних силових лініях. Виробники випускають великий асортимент кріпильної арматури, в якому завжди можна знайти кріпильну продукцію для будь-яких конструкцій. Матеріал, з якого виготовляється арматура та її конструктивні особливості дозволяють використовувати продукцію при низьких температурах протягом більше 40 років.

Сегодня арматура для провода СИП, купить которую необходимо с учетом особенностей конструкции ЛЭП, обеспечит надежное электроснабжение на долгие годы. 

Требования к арматуре СИП:

  • способность противостоять внешним воздействиям;
  • повышенная износостойкость;
  • высокий диапазон усадки;
  • длительный срок службы;
  • приемлемая цена.

Применяя арматуру СИП, вы сможете подвесить провода, имеющие разный уровень напряжения. Монтаж ЛЭП может проходить по фасадам здания без возведения специальных опор.

Що ж входить в комплект арматури СІП? Насамперед, це хомути, всілякі затискачі, кронштейни, комплекти підвісок та інші пристосування і пристрої для монтажу СІП. Наприклад, анкерні проколюючі затискачі, це та арматура для проводу СІП, ціна та якість якої дозволяють надійно кріпити провід на опорах, облаштовуючи відгалуження від магістралі кількох або одного проводу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner