Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Светодиодные лампы - актуальный тренд развития светотехники

Светодиодные лампы - актуальный тренд развития светотехники

Светодиодные лампы - актуальный тренд осветительного оборудования

На сегодняшний день убедительной тенденцией развития энергосберегающих систем является всемерный переход на использование светодиодных светоизлучателей при организации освещения в самых разных условиях. Новейшие энергосберегательные технологии немыслимы без использования светодиодных источников света и светильников, оснащаемых разного типа светодиодными лампами. 

Торгівля вже може запропонувати непоганий вибір світильників і люстр зі світлодіодами, і асортимент світлотехнічної освітлювальної техніки розширюється рік від року. Втім, світлодіодні лампи, що продаються в магазинах побутових товарів та електротехнічних виробів для дому, можливо використовувати в комплексі з звичайними люстрами і бра, замінивши в них лампочки розжарювання з цоколем E27 та іншими типами цоколів, що використовуються у побутових виробах, на нові світлодіодні.

Термін служби останніх досягає п'ятдесяти тисяч годин роботи, а ККД багаторазово перевищує співвідношення споживаної потужності і світлової віддачі у видимому діапазоні частот у всіх інших типів джерел світла, включаючи ртутні лампи та лампи галогенні. Використання ртутних ламп небезпечно і неекологічно, їх майбутнє тому вирішено, а галогенні лампочки не витримують порівняння по параметрам економічності. Світлодіодам сьогодні просто немає рівних.

Останнім часом набувають популярності лампи зі світлодіодним випромінювачем у вигляді туб подовженої циліндричної форми, на кшталт добре відомих «ламп денного світла». Є різноманітні світлові стрічки на світлодіодах (в т. ч. на клейкій основі, а також еластичні, герметичні, водонепроникні) і світлодіодні гірлянди - монохромні та поліхромні, керовані електронікою по заданій програмі за допомогою пульта дистанційного керування.

Світлодіодні лампи різної потужності в круглих та грушоподібних колбах (прозорих і молочно-матових), будучи класикою, особливо охоче розкуповуються споживачами. Вартість світлодіодних ламп виробники обіцяють найближчим часом знизити до вартості аналогів - енергозберігаючих ртутних і галогенних, а потім і ламп розжарювання. Але вже зараз економічно вигідну світлодіодне диво доступно за ціною покупцеві будь-якого рівня добробуту.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner