Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Світлодіодна лампа Е14

Світлодіодна лампа Е14

Компактна світлодіодна лампа Е14 може встановлюватися замість інших енергозберігаючих аналогів. Нею легко замінити лампи розжарювання, які іноді можна ще зустріти в деяких будинках. Навіщо робити таку заміну, чи є в цьому сенс? Фахівці запевняють: ще який.

Світлодіодне освітлення по багатьом параметрам краще

Це стверджують не тільки виробники нового виду освітлювальних пристроїв. В результаті декількох досліджень були отримані дані про вплив світлодіодного освітлення на організм людини. Висококонтрастний, рівна (без пульсації) світло, що забезпечують ті ж світлодіодні лампи Е14, не створює перевантажень для зору та нервової системи людини, позитивно позначається на його працездатності. Це пов'язано з тим, що світлодіодний промінь має низький коефіцієнт пульсації (нижче встановлених санітарними правилами 5 %).

Крім цього переваги прилади освітлення, створені за технологією LED, виявляють багато інших позитивних характеристик:

  • Вигідність використання (значна економія електроенергії).
  • Довговічність (працюють десятки тисяч годин).
  • Міцність (не б'ються, не ламаються).
  • Екологічність (в конструкції відсутні шкідливі компоненти – ртуть, газ).
  • Низьке тепловиділення (безпека використання).

Види світлодіодних ламп Е14 «міньйон»

Сьогодні випускається кілька різновидів LED-ламп Е14, які мають форму:

  1. Кулі.
  2. Свічки.
  3. Краплі.
  4. Гриба.

Різьбовий цоколь зменшених розмірів дозволяє вкручувати його люстри, бра, настільні світильники відповідного типу. Такі прилади, як правило, мають невелику потужність і призначаються для додаткового освітлення.

Найчастіше для будинку набувають LED-лампи Е14 форми «свічка». Вони відрізняються хорошою світловіддачею, привабливим дизайном. У продажу бувають також прилади форми «свічка на вітрі» із звичайним або золотистим цоколем, матові або прозорі. Можна придбати також інші прилади цього типу під особливості дизайну квартири. Якщо вкрутити світлодіодні лампи Е14 в кришталеву люстру, відразу стає помітною незвичайна гра світлових переливів, якими заіскряться прозорі елементи світильника. Такий ефект виходить не тільки завдяки особливим здібностям кришталю заломлювати світло, але і унікальним характеристикам колірного спектру, якими володіє світлодіодний промінь.

Вартість світлодіодних ламп коли не дозволяла застосовувати їх будинку у великій кількості. Але з кожним роком вони стають все дешевше. Виробники працюють над зниженням собівартості цих освітлювальних приладів, і це їм вдається. Скоро LED-світлотехніка стане майже такою ж доступною, як і люмінесцентні, газорозрядні лампи.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner