Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Особливості та застосування кабелю ВВГ

Особливості та застосування кабелю ВВГ

Найчастіше, коли починається ремонт або інші роботи, прокладання проводів не приділяється належної уваги. А адже від цього залежить не тільки комфорт, але ще і безпека кінцевих користувачів! Тому важливо правильно підібрати і прокласти дроти.

Особливості кабелю ВВГ

  1.  Кабель ВВГ (вініл-вініл-голий) може бути однопроволочным або многопроволочным. У другому варіанті кількість жил коливається від двох до п'яти. Додатково може бути жила з заземленням та нульовою фазою. При монтажі варто звернути увагу на те, що дроти жовто-зелених відтінків – це заземлюючі, а синьо-блакитних відтінків – нульові. Напруга ВВГ може бути від 0,66 кВ до 1 кВ.
  2. Кабель ВВГ можна використовувати при температурі від -50 до +50 градусів. Таке значення багато в чому збільшує спектр його застосування. При вологості більше 97 % не слід здійснювати монтаж. Якщо укладання проводів здійснюється на вулиці або в холодному приміщенні з температурою нижче -15 градусів, то необхідний додатковий підігрів. Слід врахувати, що при нагріванні температура не повинна перевищувати +70 градусів.
  3. Частота ВВГ дорівнює 50 Гц. При цих же параметрах він пройшов випробування на коректність роботи. При прокладці треба звертати увагу на номінальний переріз, саме від нього залежить довжина і вигин кабелю.

Кабель з вінілу виготовляється повністю з державним стандартом. Всі жили зроблені з міді і мають круглий перетин. Ізолюючий шар проводу виготовлений з ПВХ, що також відповідає Держстандарту СРСР.

Застосування кабелю ВВГ

Даний вид проводів застосовується для монтажу в офісних, житлових, промислових та інших будівлях. З його допомогою можна підключити побутову техніку, налагодити освітлення в квартирі. При укладанні важливо застосувати труби з матеріалу ПВХ, він перешкоджає пожежі і інших можливих пошкоджень.
Провід ВВГ найбільш безпечні та вигідні в експлуатації. Вони оснащені додатковим захистом і здатні витримувати більшу напругу в порівнянні зі стандартними. На сьогоднішній день майже в кожному будинку і квартирі використовується такий кабель. Наприклад, для освітлювальних приладів підійде провід ВВГ 3х1,5, а для електричної плити – 3х4.
Плюс до всього, ВВГ має гарантію п'ять років з початку використання. Середній термін служби складає не менше тридцяти. При правильній експлуатації і укладання проводки, він може збільшуватися. Ціна кабелю залежить від кількості жил і від виду перерізу. Вартість його варіюється від десятка до тисяч рублів. Звичайно, сума буде вищою, якщо має великий фронт роботи. В такому випадку, можна купити кабелю ВВГ оптом за низькими цінами краще, замовивши в інтернет-магазині Поло-Електро.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner