Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (22.07).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Характеристики та області застосування кабель ВВГнг

Характеристики та області застосування кабель ВВГнг

Силовий кабель ВВГнг є досить затребуваним видом силових проводів, що використовується для передачі, а також розподілу електричного струму.

Номінальну змінну напругу 660 і 1000 В з частотою 50 Гц. Випускається в одножильних і багатожильних варіантах. Струмопровідні жили виготовляють з міді. Ізоляція кабелю і його зовнішня оболонка виконані з ПВХ-пластикату. Основною його перевагою є те, що він не поширює горіння, внаслідок цього є пожежобезпечним і вогнестійким. Силовий кабель ВВГнг здатний експлуатуватися навіть під час пожежі, що робить його незамінним у багатьох галузях. Силовий вогнестійкий кабель купити Ви можете на сайті Поло-Електро у різних варіантах. Продукція має високі експлуатаційні характеристики, екологічно безпечна і відповідає всім стандартам якості і безпеки.

Область застосування ВВГнг:

Силовий кабель ВВГнг використовується при зовнішньої і внутрішньої прокладання силових ліній електропередач.
Кабель силовий цього типу використовується для прокладки електропроводки в сухих і з підвищеною вологістю приміщеннях, на спеціальних кабельних естакадах, в різних блоках. Особливо актуально його застосування в місцях з підвищеною вибухо - та пожежонебезпеки. Його можна укладати під штукатурку. Без внутрішнього прогріву монтаж можна здійснювати при температурі не нижче 15 градусів. Експлуатація допускається при температурах від - 50 до +50 градусів.

Сфери застосування
кабель використовується В основному для передачі електроенергії з атомних електростанцій на експорт або всередині країни.
Силовий вогнестійкий кабель ВВГ може експлуатуватися як у виробничих приміщеннях, так і в домашніх. Використання його можливо в жарких кліматичних умовах і промислових підприємствах, де підвищена навколишня температура.
Вогнестійкий кабель ВВГнг широко застосовується:

  • у лікарнях,
  • ліфтах,
  • при освітленні аварійних виходів будівель
  • і багатьох інших сферах, де потрібна безперебійна подача електроенергії навіть під час пожежі.

Силовий кабель ВВГнг купити ми пропонуємо Вам недорого. Висока якість продукції гарантовано.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner