Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Кабель ВВГ виробництва заводу " Одескабель

Кабель ВВГ виробництва заводу " Одескабель

Конструкція кабелю ВВГ «Одескабель» являє собою кілька ізольованих жил (від 1 до 5), упакованих в захисну оболонку. Внутрішня і зовнішня ізоляція виконується з вінілу (звідси маркування ВВ), струмопровідні елементи – з одного або групи мідних проводів. Переріз жили може змінюватись в межах від 1,5 до 240 кв. мм. Кабель «Одескабель» розрахований на передачу змінного або постійного струму з номінальною напругою до 660 – 1000 вольт. Виріб відрізняється хорошою гнучкістю (буква Р в позначенні). В аварійному режимі провідники можуть нагріватися до 80 градусів, при короткому замиканні витримують всі 160.
 

Застосування

Кабель «Одескабель» придбати оптимальне рішення питання передачі і розподілу електроенергії від виробників до споживачів.

Він незамінний на електричних станціях, трансформаторних блоках, в траншеях, тунельних конструкціях, трубах.

Його використовують при облаштуванні вуличного освітлення, прокладаються по зовнішніх стінах будівель, у промислових цехах, житлових приміщеннях, підводять до потужних електричних пристроїв. Для обладнання об'єктів підвищеної пожежної небезпеки застосовується спеціальний кабель ВВГнг «Одескабель». Його зовнішній ізоляційний шар виготовлений з особливо щільного, не пального пластику.

Переваги та обмеження у використанні кабелю ВВГ

Довговічність кабелю ВВГ (при дотриманні правил експлуатації служить до 30 років).
Стійкість до несприятливих кліматичних умов (функціонує при відносній вологості навколишнього середовища до 98% і температурних коливаннях від -50 до +50 градусів Цельсія).
Зручність прокладки (добре гнеться навіть у морозні дні до -14 градусів).
Висока ступінь опору до займання.
Слід уникати механічних впливів і пошкоджень, тривалого безпосереднього контакту з грунтом, частих повторюваних деформацій. Мінімальний радіус вигину при зберіганні і монтажі багатожильного кабелю повинен бути в 7,5 разів більше діаметра.
 

Професіонали консультують
Вибирати кабель ввг «Одескабель», ціна якого залежить від типу виробу, слід з урахуванням максимальної потужності майбутнього енергоспоживання. Слід пам'ятати, що в штатному режимі проходження струму по провіднику не повинно призводити до його нагрівання вище 70 градусів. Ця вимога дотримується за допомогою простої формули: для 2 кВт навантаження потрібно брати мідний кабель з поперечним перетином 2,5 кв. мм. Наприклад, в сучасних будинках, що відповідають європейським стандартам, до розеток підводять 3 жили вказаної товщини, до електричних плит – з перетином 4 кв. мм.

Надійність і безпеку цього товару завоювали заслужену популярність не тільки серед фахівців, але і серед пересічних громадян. Зв'язавшись з нашою компанією - контакти Поло-Електро, Ви отримаєте всю необхідну інформацію по придбанню кабелю ввг «Одескабель», ціну товару та спосіб доставки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner