Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Асортимент та опис кабеленесучих систем ДКС

Асортимент та опис кабеленесучих систем ДКС

Російська виробнича компанія «ДКС» (DKC) – один з найбільших імпортерів кабеленесучих систем і комплектуючих. За 17 років своєї діяльності компанія проявила дивовижну динаміку зростання активів і розширення виробництва. Якість продукції торгового бренду DKC відповідає основним міжнародним стандартам. Головний офіс компанії розташований в Москві. Торгові представництва «ДКС» функціонують в найбільших містах Російської Федерації: Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Хабаровську, Краснодарі, Єкатеринбурзі і Самарі. На Україні діє офіс компанії ДКС Київ.

Географія діяльності компанії вельми обширна. Вона повністю охоплює не тільки російський, але й український ринок кабеленесучих аксесуарів і електрощитового обладнання. Продукція компанії широко представлена і на європейському ринку – в Румунії, Болгарії, Угорщині, Італії.

Високотехнологічне обладнання, колектив першокласних фахівців, ефективна маркетингова політика, зручні програми лояльності при роботі з дистриб'юторськими мережами дозволяють компанії не тільки займати провідні позиції на європейському ринку, але і розширювати свою присутність в країнах Африки і Латинської Америки. Крім того, в плани компанії входить поступове освоєння перспективних азіатських і близькосхідних ринків: Малайзії, Філіппін, Індонезії, Сінгапуру, Туреччини, Саудівської Аравії, Єгипту, Катару та Азербайджану. Купуючи компоненти і аксесуари з маркуванням «ДКС кабеленесущие системи», поза всяких сумнівів, можна бути абсолютно впевненим у їхній винятковій якості.

Асортимент продукції та аксесуарів компанії «ДКС». Асортимент бренду включає в себе повний перелік компонентів і пристосувань для кабеленесучих систем. У нього входять наступні, найбільш поширені групи виробів:

  • пластикові гнучкі і тверді труби;
  • кабельні комунікаційні короби, лотки;
  • компоненти електрощитового обладнання;
  • компоненти для систем опалення, водопостачання і кондиціонування повітря.

Гнучкі і тверді пластикові труби

Безсумнівним лідером серед випущеної і реалізованої продукції «ДКС» є гнучкі і тверді пластикові труби. Гофровані гнучкі труби (так звана гофра) призначені для захисту електричних і телефонних кабелів від зовнішнього механічного впливу. Застосовуються такі труби при прокладці кабелю як всередині приміщення, так і при зовнішніх електромонтажних роботах. Гофра ДКС відрізняється гнучкістю, міцністю, стійкістю до вібраційних і ударних навантажень. До того ж вона відповідає всім вимогам пожежної безпеки. Для монтажу підземних електрокомунікацій компанією «ДКС» проводиться спеціальна гнучка двухстеночная гофротруба. Такий вид гофротруби володіє підвищеними характеристиками міцності.

Поряд з гнучкими гофротрубами, компанія «ДКС» виробляє також і жорсткі гладкостеночные труби з пластику. Переважно їх використовують в цілях захисту силових кабелів від можливих ударних навантажень. Крім того, в асортимент гладких пластикових труб входять армовані (посилені) труби. Їх застосовують для протидії можливим ударних навантажень та ультрафіолетового випромінювання.

Пластикові та металеві короби, лотки, труби ДКС

Одне з пріоритетних напрямків компанії – виробництво кабельних коробів (так званих кабель-каналів). Короби пластикові ДКС призначаються для монтажу електропроводки відкритого типу в житлових, торгових, адміністративних, господарських і спеціалізованих приміщеннях. Комплектація систем пластикових кабель-каналів передбачає, безпосередньо, сам закритий профіль кабель-каналу, а також набір з'єднувальних і монтажних пристосувань. Пластикові короби можуть включати в себе і всілякі елементи відгалужень, що дозволяють захистити не тільки прямі ділянки електрокабеля, а й цілу систему електричної розводки.

Пластикові короби застосовуються при монтажі стінах і стелях електропроводки. При підлоговому монтажі електричних, комп'ютерних і телефонних кабелів застосовують спеціальні металеві (алюмінієві) кабель-канали. Зважаючи на специфіку їх застосування вони мають більш міцну зносостійку структуру. Застосування таких коробів найбільш характерно для приміщень з великою відкритою площею: об'ємних торговельних майданчиків, офісних та виставкових центрів.

Короби ДКС відрізняються високою якістю виробництва та зовнішнього виконання. При їх виготовленні застосовується саме якісну сировину, а естетичний вигляд коробів здатний конкурувати з найвідомішими світовими марками аналогічних виробів.

Не меншою популярністю в монтажі всіляких кабельних систем користуються і металеві лотки. Лоток металевий ДКС являє собою П-подібний універсальний профіль. Лотки поділяються на два види: перфоровані і неперфоровані. Виготовляються вони або за допомогою оцинковки листових сталей, або використанням нержавіючих сталей марок. Перфоровані лотки призначені для прокладки кабельної та провідникової продукції невеликого перерізу. Неперфоровані лотки мають суцільний структурою стінок і тому здатні витримувати більш серйозні монтажні навантаження. В залежності від виду кабелю і способу кріплення (стельового, настінного, кутового і комбінованого монтажу) лотки мають висоту бічної стінки 50, 80 і 100 мм.

При виготовленні металевих лотків компанія «ДКС» використовує інноваційні методи виробництва. Внаслідок цього лотки для кабеленесучих систем «ДКС» відрізняються низькою вартістю, відмінною якістю і, відповідно, високою конкурентоспроможністю в своєму сегменті. Відмінні технічні параметри та низька вартість вітчизняних лотків легко підтверджуються. Для цього достатньо лише набрати в пошуковику інтернет-браузера просту фразу «лоток металевий ДКС ціна», а потім порівняти цінові значення і технічні параметри з зарубіжними аналогами.

Кілька слів необхідно сказати і про трубах ДКС. Труби ДКС – це металеві трубні конструкції (гнучкі металорукава), призначені для спеціального захисту електрокабелів на промислових і великих комерційних об'єктах нерухомості. Такі труби характеризуються не тільки міцністю і гнучкістю, але і чудовою стійкістю до різних видів зовнішнього впливу: механічних ударів, вібрації, хімічному впливу масел, розчинників, кислот, ультрафіолетового та електромагнітному випромінюванню.

Электрощитовое оборудование, компоненты систем отопления, водоснабжения и кондиционирования

В спектре электрощитового оборудования компания предлагает множество пластиковых цельных и сборных шкафов, а также сборных и сварных металлических электрошкафов. В целях предохранения оборудования от атмосферного влияния (влажности, повышенных и пониженных температур воздуха), компания «ДКС» производит соответствующие системы микроклиматического контроля. Для щитов управления и распределения электроэнергии компанией предусмотрен выпуск специальных систем кабельной проводки.

Для прокладки трас внутрішнього опалення, водопостачання та кондиціонування російський лідер випускає надійні протиударні системи пластикових коробів. Для ефективного відводу стічних та підземних ґрунтових вод компанією налагоджено випуск двухстіночних пластикових гофротруб з підвищеним ступенем міцності.

Ознайомитися з пропозиціями компанії «ДКС», а також асортиментом модульної автоматики та кабельної продукції можна на сторінках інтернет-магазину «Поло-Електро». Цей ресурс містить широкий вибір електроавтоматики, електроніки, кабеленесучих систем, допоміжного електрообладнання. Його пропозиція здатна задовольнити потреби і запити самого прискіпливого покупця.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner