Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Силові роз'єми, вилки, колодки Mutlusan: опис

Силові роз'єми, вилки, колодки Mutlusan: опис

Силові роз'єми – це такі роз'єми, які застосовуються в приміщеннях зі складними експлуатаційними умовами, такими як підвищена вологість, запиленість, низька або висока температура. Корпус силових роз'ємів виконаний таким чином, щоб у нього нічого не могло проникнути, а також оболонка є стійкою до корозії і деформації, що робить силовий роз'єм Mutlusan электробезопасным. Завдяки цим якостям ці роз'єми застосовуються в основному в промислових мережах з напругою змінного струму 220В. При необхідності силові роз'єми купити можна, звернувшись в інтернет-магазин компанії Поло-Електро.


Матеріали для виготовлення силових роз'ємів.Головною відмінною рисою роз'ємів Mutlusan від звичайних роз'ємом, призначених тільки для побутового використання, є матеріал, з якого виконуються корпусу. На сьогодні найбільш поширеними є спеціальні поливинилхлориды і каучук. Перший варіант є більш економічним порівняно з другим. ПВХ поступаються каучуковим виробам по довговічності і стійкості до зовнішніх впливів на корпус. При цьому роз'єми виконані з ПВХ є термостійкими і високоміцними і стійкими до хімічних впливів. Однак, відомо, що вироби з ПВХ страждають від підвищеної крихкості.
 

Види силових роз'ємів.
 

Залежно від середовища застосування і призначення розрізняють такі види силових роз'ємів.
1. Вилки штепсельного типу;
а) переносні;
б) стаціонарні;
2. Розетки або гнізда;
а) переносні;
б) стаціонарні;
3. Касети:
а) на два гнізда;
б) на три гнізда;
в) на чотири гнізда;
г) на шість гнізд.

Крім того, кожен вид силового роз'єму можна поділити на підвиди за матеріали (ПВХ і каучук).

Вилки штепсельного типу.


Вилка каучукова краще всього підійде для робіт з електроустаткуванням, яке постійно переміщується, так як каучук робить цей силовий роз'єм постійним стійким до механічних, погодних і хімічних впливів. Вилка каучук 16А, яка має додатковий ступінь захисту і може працювати в мережах з номінальною силою струму рівній 16А, є ідеальним варіантом для будівельних майданчиків.
Вилки, виготовлені з полівінілхлориду повинні використовуватися в більш щадних умовах. Такими можуть бути, наприклад, приміщення в яких не буде надаватися на матеріал постійні хімічні чи механічні дії.

Силові розетки і касети.


Кассеты для розеток из поливинилхлорида имеют суженную область применения, так как полная электробезопасность не может быть достигнута. Поэтому эта категория товара предназначена для бытового применения или для промышленных помещений, условия работы в которых приближены к бытовым.
В отличии от кассет ПВХ розетка тройная каучуковая полностью изолирована и является электробезопасной в связи с чем может применяться в любых условиях где может использоваться оборудование с напряжением в 220В и силой тока в 16А. 


Производитель.

 

Виробничі потужності силових роз'ємів Mutlusan розташовані в Туреччині. Товари вироблені в цій країні повністю проходять всі рівні перевірки європейської стандартизації та якості. На товар наведена повна маркування роз'єми на мові країни поширення.

Робота з інтернет-магазином компанії Поло-Електро дуже зручно і швидко. Компанія пропонує зручну систему знижок і гарантує якість продукції. Компанія не рекомендує використання обладнання і роз'ємів не за призначенням, рекомендується дотримуватися всю техніку безпеки робіт та не застосовувати більш дешеві силові роз'єми в умовах, в яких їх робота неможлива.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner