Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Установка розеток і вимикачів

Установка розеток і вимикачів

розетки і вимикачі Hager купитиРозетки і вимикачі Hager призначені для установки в житлових приміщеннях можна вважати зразком зручності та безпеки. У них є безліч переваг, які вигідно відрізняють їх від аналогічної продукції інших виробників. Ці вироби мають міцний, закритий цоколь . Установка розеток і вимикачів Hager зручна завдяки спеціально розробленим захопленням відкритої конструкції. Дроти досить легко під'єднуються без ризику пошкодження їх в процесі установки. Якісні діелектричні матеріали виключають напруги пробою на корпус і ураження людини електрикою. Купити розетки і вимикачі можна в нашому магазині.

 

Установка розеток

Установка розеток і вимикачівУстановка розеток відноситься до електромонтажних робіт і повинна виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями. Оскільки від правильного встановлення цих приладів залежить не тільки тривалість їх експлуатації, але й безпеку людей.
 

Розетки встановлюють на відстані не менше 60 см від металевих струмопровідних предметів розташованих в квартирі. До них відносяться:

  • радіатори і труби центрального опалення,
  • водопровідні труби,
  • металеві мийки,
  • газові плити.

Дотримання цієї вимоги вкрай важливо. У разі пошкодження ізоляції побутового приладу напруга переходить на корпус. Одномоментне дотик знаходиться під напругою корпусу приладу і металевого предмета (наприклад, металевого радіатора), призведе до поразки людини електричним струмом. Напруга 220В вважається смертельно небезпечним.

Розетка електрична ніколи не встановлюється у ванній кімнаті. У разі крайньої необхідності підключення розетки в приміщеннях з підвищеною вологістю допускається з використанням понижуючого трансформатора. У цих випадках використовуються спеціальні вологозахисні розетки, оснащені спеціальними пластиковими шторками і гумовими кільцями всередині. До них відносяться розетки Viko. Ціна на них трохи вище, ніж на звичайні кімнатні через більш складної конструкції.

 

Установка вимикача

підключення розеткиВимоги до установки вимикачів такі ж, як і до встановлення розеток. Їх встановлюють на стінах. При цьому найменша відстань від вимикача від металевих частин має бути не менше 50 см. Висота установки 90-110 см від підлоги. В приміщеннях де знаходяться діти, вимикачі повинні розташовуватися на відстані не менше 1.8 м від рівня підлоги.
При необхідності встановити вимикач над ліжком, його висота повинна бути на рівні 75см.

 

 

 

Вибір з'єднувальних проводів

Найбільш поширеними є провід ШВВП і ПВС. Провід ПВС розрахований на робочу напругу до 600 В і напругу до 380В. Може використовуватися при температурах від -40C до +40С. Має посилену ізоляцію і жили скручені з-за чого ціна на нього вища. Завдяки скрученим жилах цей провід добре гнеться і зручний у монтажі.
 

Провід ШВВП розрахований на робочу напругу до 400В при напрузі до 380 В. Може бути використаний при температурах від -25 С до +40С. Жили в цьому дроті не скручуються і розташовуються паралельно. Ця особливість повинна враховуватися при монтажі. Оскільки жили в цьому дроті легко обламуються.

 

Автоматичні вимикачі

Для защиты электрической сети от перенапряжений от воздействия токов коротких замыканий, используются автоматические выключатели. Самыми надежными считаются выключатели Hager, оборудованные специальной дугогасящей камерой. В случае возникновения перенапряжения в сети автоматический выключатель, включенный в цепь последовательно нагрузке, разрывают электрическую цепь, предотвращая развитие аварийной ситуации. Выключатели рассчитаны на номинальные токи от 10А до 63А, и подбираются в зависимости от количества электрических бытовых приборов, которые могут быть одновременно включены в сеть.

Купити вимикач Hager можна в нашому інтернет-магазині. Інтернет-магазин компанії Поло-Електро представляє великий вибір електротехнічної продукції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner