Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Захист електропроводки від перенапруги - пристрої захисту мережі

Захист електропроводки від перенапруги - пристрої захисту мережі

Захист від перенапруги мережі ― завдання досить важлива і, порівняно, не складна у виконанні з причини наявності в сучасних технологіях безлічі пристроїв захисти мережі. Всі вимикачі дуже важливі і використовуються, в залежності від причин, з яких будуть встановлюватися. Їх завданням є проводити і відключати струм при нормальному стані ланцюга, на деяких встановлюється таймер заданого часу роботи, але найбільш важлива функція ― це відключення під час збоїв роботи електричної мережі. У статті розглянемо різні вимикачі.

Автоматичний вимикач і його використання.

пристрій від перенапруги, автомат захистуВсі без винятку люди, які живуть у країнах СНД, пережили хоча б раз складності, які можуть бути зумовлені перенапруженням. Існує ряд пристроїв. які покликані захищати від перенапруги наше обладнання:

  1. автоматичні вимикачі
  2. контактори
  3. диференціальні автоматичні вимикачі
  4. пзв
  5. рубильники
  6. та інші де-які види модульної автоматики і комутационного обладнання.

Звичайно, найпростіше буде придбати автоматичний вимикач, з них менше мороки і проблем. Автоматичні вимикачі бувають різних категорій, витримують різну кількість ампер, що вказується різним кодуванням букв і цифр. Цифри кодуються від 1 до 5, а буквами: У, УХЛ, Т, М і ОМ, виходячи з цих кодувань потрібно вибирати вимикач під ваш клімат і вимоги.

Автоматичні вимикачі Hager і їх перевага. Особливо приголомшливим якістю володіють автоматичні вимикачі Hager, вони виконані з високоміцного екологічно чистого пластмаса або кераміки. А їх продукція доступна за ціною будь-якому споживачеві.

 

Що таке УЗО і з чим його найчастіше використовують. Часто можна зустріти спільне використання автоматичних вимикачів і пристрій захисного відключення (УЗО). УЗО створений з метою захистити людину від ураження електричним струмом, але це не єдина його функція, в разі пошкодження проводу, він завадить виникнення пожежі. Спільне комбіноване використання ― одна з найкращих на сьогоднішній день ідей.

Що таке контактори і для чого вони потрібні. Важливими пристроями для збереження модульної автоматики є контактори вони здатні витримувати до тисячі вольт, використовуються для управління на відстані електричними ланцюгами постійного і змінного струму в електроустановках напругою, якщо часто відключають світло. Так само як і автоматичний вимикач, буває різних розмірів, витримки струму і їх мета призначення.

Відносно недавно почали ставити розподільні щити в квартирах, всередині яких розміщуються вимикачі, це не тільки відкрило масу зручностей і можливостей, але підвищило ступінь безпеки. У разі різкого перепаду напруги, автоматичні вимикачі відключать світло і вам не треба буде виходити з квартири або будинку для їх включення. Так само це безпечніше з боку збереження, хулігани не зможуть зашкодити, раніше ж просто могли цими вимикачами в під'їзді балуватися.

Купівля відповідного вимикача

захист від короткого замикання, автоматичний вимикач купитиЗ-за величезного різноманітного кількості виробів, вибір автоматичного вимикача досить складний. Вибираючи вимикач треба для початку зрозуміти куди ви його хочете ставити і з якою метою, це буде захист від перепаду напруги цілого будинку, квартири або окремо наприклад для бойлера. Головним чинником у виборі буде нестійкість вашого напруги, наскільки сильні і які бувають скачки в місці установки устаткування. Самостійно розібратися в цьому, не маючи потрібної освіти чи пізнань у цій сфері, у вас не вийде. Але захист від короткого замикання, перепаду напруги дуже важлива, адже іноді це може врятувати людські життя та майно від пожеж через горіння проводки.

Саме тому у нас на сайті розміщені кілька номерів телефону, через які можна здійснити замовлення, отримати інформацію, задати питання або поскаржитися на наших співробітників. Ви зможете отримати від наших фахівців високоякісну консультацію про вас цікавить захист від замикання, потрібної вам фірми і за оптимальною для вас ціною.

Наш інтернет-магазин компанії Поло-Електро працює більше року і за цей час набрав достатню кількість відгуків і задоволених клієнтів. Ми надаємо тільки якісну продукцію безпосередньо від виробника за найнижчими цінами. На всю нашу продукцію поширюється гарантія.

Є можливість оплати замовлення готівкою через банк, так і електронними грошима. Якщо ви хочете оформити оптовий замовлення, то зв'яжіться з нашими фахівцями для уточнення ціни та наявності продукції в потрібній вам кількості.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner