Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Як підключити ПЗВ

Як підключити ПЗВ

УЗО служить для запобігання ситуацій, пов'язаних з витоком електрики. На будь-якому побутовому і виробничому приладі з електричним живленням може статися ситуація, коли несправність в ізоляції може поставити корпус обладнання під напругу. Якщо при цьому користувач з'єднає корпус устаткування з іншим провідником електрики, то він сам стане провідником, з усіма витікаючими наслідками.

Пристрій захисного відключення

Призначення електричного пристрою захисту від електричного струму має вузьку спеціалізацію. Він миттєво відключає схему установки, що живиться електрикою, якщо піде витік заземлення. Тому відключиться електрика раніше, ніж людина доторкнеться до корпусу або станеться займання від перегріву дроти не в зоні видимості. Автомат УЗОпредставляет собою трансформатор струму. Швидкодіючий захисний вимикач застосовується як вбудований елемент електричної схеми. Такі пристрої можуть бути встановлені як на окремих електричних апаратах, так і в електричних мережах.

Запобіжник використовується в будь-якому електричному обладнанні як захист від наслідків несправність електричної проводки. При цьому одночасно запобігається:

  • травматичне вплив електричного струму;
  • запобігання пожежонебезпечної ситуації;
  • розвитку аварійної ситуації у виробничому процесі.

Тому в будь електричної проводки повинна бути схема УЗО, як одна із захисних пристроїв. При цьому можливість зібрати електричну схему можна для трифазної лінії і для двофазного струму. Для забезпечення приладами безпеки працюють відомі в своєму секторі компанії Hager, E. NEXT, Moeller, ІЕК. Обладнання доступно, розроблено рекомендації, як підключити УЗО. У передових країнах припадає по два пристрої на душу населення, настільки вони поширені і ефективні. Відключення струму при пошкодженні лінії відбувається за 0,3 секунди.

 

Як підключити УЗО в електричну мережу живлення

схема підключення пзв, як підключити пзвДля того щоб схема підключення ПЗВ була зібрана вірно, розроблено типові вступні, які потрібні для розрахунку. При цьому струмовий навантаження на захисному пристрої вибирають на щабель більше, ніж автомат на лінії. Якщо на лінії автомат встановлений на 10 Ампер, то нова захист повинна бути на 16. Установка ПЗВ може здійснюватися в комплексі, двома приладами з підключенням в один загальний контур, який і виконує безпечну експлуатацію. Такі збірні вузли вже існують і називаються диференціальними автоматами.

Для ліній трифазного струму існують свої трансформатори, які спрацьовують при несправності дроти заземлення. Справжні стандарти вже передбачають наявність захисту на заземлення в будь-яких електричних установках, будь то побутові або промислові системи. В залежності від місткості розподільного щита вибирають окремі трансформатори або диференціальні автомати.

Де автомат УЗО купити

В настоящее время на торговых площадках электрическими товарами представлено большое количество предохранителей известных фирм. Но чтобы исключить подделку, покупать товар лучше всего там, где существуют прямые поставки. Одной из таких надёжных площадок является интернет-магазин компании Поло-Электро.

Чтобы купить прибор нужно выполнить несколько простых действий на сайте.

  1. Выбрать оборудование в каталоге, и оформить заказ.
  2. Оплатить заказ любым удобным способом.
  3. Получить заказ самовывозом или любым удобным способом, оговорённым при оформлении заказа.

В магазині грамотні фахівці, лояльні ціни і висока якість товару.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner