Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Застосування провід ШВВП

Застосування провід ШВВП

Провід ШВВП є універсальним електротехнічним виробом. Він з однаковою частотою застосовується як в промисловому виробництві, так і в побуті. Провід ШВВП ( розшифровка абревіатури: шнур вініл-вініловий плоский) досить часто використовується в якості живлячого шнура для різноманітних побутових електротехнічних пристроїв. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати провід ШВВП. Ціна вказана на сайті.

 

Застосування в побутіякий провід для проведення

Цей провід може мати дві або три струмоведучих жили. З'єднувальні шнури, виконані з провід ШВВП, відрізняються великою надійністю, стійкістю до різного роду деформацій і вигинів.

Цьому сприяє конструкція струмопровідних провідника представляє собою мідний дріт, скручений з великої кількості тонких дротиків. Згідно проведеним випробуванням ШВВП здатний витримати не менше 30000 перегинів. Зрозуміло, що спеціально гнути провід ніхто не стане. Тому при використанні у побуті термін служби цього проводу може бути кілька десятків років.

Особливості експлуатації
Провід має ряд особливостей експлуатації:

  1. Прокладка з максимальним радіусом вигину не допускається при температурах нижче -15С. Це пов'язано зі зниженням при низьких температурах гнучкості полімерної ізоляції проводу;
  2. Експлуатація при перепадах температур від -15С до +40С;
  3. Нагрів ізоляції від струмоведучих жил до + 70С;

Дотримання цих умов забезпечить довгу і надійну службу дроти.

Який провід використовувати для проведення

Питання, який провід використовувати для проводки, виникає практично у всіх, хто коли-небудь займався електротехнічними роботами. Від того який провід для проведення буде обраний залежить безпека людей і збереження майна. Вибір дроту невідповідного перерізу або не відповідного за своїми характеристиками умов експлуатації може призвести до пошкодження ізоляції від надмірних струмів навантаження.

Следует отметить, что  ШВВП это не провод, а шнур. Поэтому использовать его в качестве  провода для проводки будет не совсем правильно.  ШВВП предназначен для подключения электрических машин и бытовых приборов в сетях переменного тока с напряжением 380 В. ШВВП характеристики:

  • токоведущая жила состоит из большого количества проволок с сечением 0.5-4.0 мм;
  • изоляция из поливиниохлоридного пластиката;
  • количество жил 2-3;

Применение 

Благодаря наличию двойной изоляции провод часто используется как в быту, так и в офисах.  Имеет несколько разновидностей отличающихся между собой сечением жил. В зависимости от сечения токоведущих жил к ШВВП могут подключаться  розетки и выключатели.

Провод ШВВП 2×0.75 выдерживает до 750 В. Это дает возможность подключать с его помощью среднемощные электрические приборы. Также допускается возможность, использования его в качестве временной электрической проводки.

Провід ШВВП 3×1.5 підходить для пристрою однофазної проводки з пристроєм заземлення та підключення середньої потужності обладнання. Може використовуватися в офісах, складах, підсобних приміщеннях.

 

Інтернет-магазин компанії Поло-Електро реалізує провід ШВВП, а також іншу електротехнічну продукцію.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner