Кошик
191 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Використання кабелю ВВГ

Використання кабелю ВВГ
Кабель ВВГ – це силовий дріт з міді, що має ізоляцію для кожної жили, а також оболонку, створену з полівінілхлориду. Провід ввг ціна в основному залежить від сфери його використання і від його будови. Найчастіше він застосовується для:
 • електричних установок;
 • електричних щитів із заліза;
 • пластикових боксів;
 • стаціонарної прокладки в силових і освітлювальних мережах;
 • приєднання звичайних силових гнізд і всілякої технологічної апаратури.

 

Різновиди кабель силовий ввг

кабель провід ввгКабель ввг нг – це силовий дріт з міді, що має ізоляцію на кожній жилі і оболонку полівінілхлориду, що не підтримує горіння. Провід ввг ls – це одна з різновидів стандартного ввг-кабелю, який був спеціально розроблений для транспортування і розподілу електрики при таких умовах: частота становить 50 Гц і застосовується напруга в 0, 66, 1 і кВ в апаратурі стандартного виду. Цей кабель відмінно підходить для використання в об'єктах, де існує дуже висока ймовірність загоряння.

Провід ввг 3х 2.5 був розроблений для передачі електрику до спеціальних установок при умові, що була прокладена стаціонарна прокладка, і було одиночне розташування, завдяки якому не поширюється полум'я. Цей кабель для будинку відмінно підходить для організації електромереж в побутових цілях, а також на великих індустріальних установах. Його можна проводити під шаром штукатурки, на різноманітних системах прокладання проводів у каналах і тунелях, в порожнинах всередині стін.

 

Кабель ввг характеристики

Даний провід має жилу з міді першого рівня гнучкості. Поливинилхлоридовая ізоляція і оболонка має такі різновиди:

 • нг – не підтримує горіння;
 • нгд – не підтримує горіння з дуже малим рівнем виділення диму.

Технічні параметри кабелю для проводки представлені:

 1. Номінальний рівень напруги – не більше 1 кВ.
 2. Випробувальна напруга – 3,5 кВ.
 3. При установці температура не може бути нижче -15°С.
 4. Жила не нагрівається більше, ніж до +70°С.

 

Провід ПВС: Даний необхідний кабель для підключення до електромережі звичайну і пересувну техніку, а також для створення ланцюгів освітлення всередині приміщень. Його дуже легко і просто монтувати: жила і оболонка виготовлені з ПВХ, завдяки чому вони дуже гнучкі і міцні. Прокласти такий провід можна без всяких труднощів, навіть в приміщенні, де є багато кутів і роз'ємів.
Такий шнур повністю захищений від попадання вологи, пилу, пошкоджень або цвілі. Він абсолютно не горить, що дає можливість використовувати її в пристроях з підвищеною ймовірністю загоряння.

Провод ШВВП: Чаще всего такой кабель используется для подсоединения бытовой техники, как фены, холодильники, телевизоры и прочее. Он является незаменимым помощником в бытовых условиях. Главной его особенностью является то, что провод можно использовать для создания удлинителей напряжения до 380 В. Товар обладает высоким уровнем прочности и эластичности, что дает возможность прокладывать его, как в открытую, так и закрытыми методами.

 

Інтернет-магазин компанії Поло-Електро надає великий асортимент різних товарів, починаючи від мідного кабелю з його різноманітними модифікаціями, і закінчуючи проводами для побутових і промислових застосувань.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner