Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Ремонт квартир: який вибрати автоматичний вимикач

Ремонт квартир: який вибрати автоматичний вимикач

Ремонт квартири-це найбільш підходить час для заміни електрики в мережі. Причина, по якій потрібна заміна, криється в зношеності самої проводки і збільшенням споживання струму від побутових приладів. У більшості будинків проводка схованого типу. Тому заміна проводів без порушення цілісності зовнішньої обробки стін абсолютно неможливо. Зазвичай господарі змушені миритися з тим, що при включенні в мережу відразу декількох побутових електроприладів відключається автомат. Це відбувається через збільшення споживаної потужності в мережі, яка пропорційна величині електричного струму. Навіть якщо в квартирі вже встановлений автомат захисту мережі, після декількох відключень в результаті короткого замикання, його треба міняти на новий. Інакше через деякий час він просто перестане включатися. Автоматичний вимикач купити можна в нашому інтернет-магазині.

Як вибрати автоматичний вимикач

Роблячи вибір автоматичного вимикача слід керуватися наступними критеріями:

 1. номінальним напругою;
 2. максимальною величиною робочого струму;
 3. кількістю полюсів;
 4. величиною струмів короткого замикання;
 5. найбільшим значенням робочого струму.

  
У автоматичного вимикача для квартири повинно бути стільки полюсів, скільки є фаз мережі. Таким чином, для однофазної мережі слід вибирати вимикач одне або двополюсний. У трифазних мережах встановлюють триполюсні або чотирьохполюсних вимикачі.

Номінальна напруга автомата повинно відповідати напрузі електричної мережі. Для знаходження величини максимального робочого струму слід скласти величини потужностей усіх побутових приладів, які можуть бути одночасно включені в квартирі і поділити на величину напруги в мережі. У житлових будинках зазвичай встановлюють автомати на 16 або 25 ампер.

 

Типи автоматичних вимикачів

Для автоматичних вимикачів існує спеціально розроблена система маркування за допомогою, якої можна легко підібрати необхідний пристрій:

 • А − захист ланцюгів, що мають велику протяжність, а також електронних пристроїв;
 • В − ланцюга загального призначення (симетричні);
 • З − трансформатори, освітлювальні ланцюга, електричні двигуни:
 • D − ланцюга з включеними в них потужними електричними двигунами;
 • K − ланцюга з індуктивним навантаженням;
 • Z − для захисту електронних пристроїв.

автоматичні вимикачі ІЕК Hager e.next

Виробники автоматичних вимикачів

Визначившись з параметрами вимикача, слід вирішити на виробі якого виробника зупинити свій вибір. Інтернет-магазин компанії Поло-Електро пропонує вашій увазі вироби таких виробників:
· автоматичні вимикачі ІЕК (Росія). Крім хорошої якості виробу компанії ІЕК вигідно відрізняються від своїх конкурентів низькою ціною. Користуються великою популярністю у споживачів Росії і України;


· автоматичні вимикачі e.next (Україна). Електротехнічна компанія «E. NEXT-УКРАЇНА» є представництвом однойменного електротехнічного холдингу отримав визнання у всьому світі. Продукція компанії за своєю якістю стоїть на одному рівні з відомими брендами при цьому ціна на вироби значно нижче, ніж у конкурентів.


· автоматичні вимикачі Hager (Франція). Ця продукція випускається на сучасних електротехнічних заводах Франції. Компанія пред'являє дуже високі вимоги до якості і безпеки своєї продукції.

На думку багатьох користувачів, Hager це кращий автоматичний вимикач, за допомогою якого забезпечується надійний захист мережі від перенапруг і коротких замикань.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner