Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичний вимикач 32а

Автоматичний вимикач 32а

Автоматичний вимикач 32а це високопотужний автомат номінальний струм якого дорівнює 32 амперам. Призначені для захисту розподільних і групових кіл з різним навантаженням. Можуть використовуватися в житлових будинках, громадських будівлях і на виробництві. Ці пристрої є надійним захистом електричних приладів від перевантаження і коротких замикань.

Автоматичні вимикачі прийшли на заміну плавких запобіжників, використання яких часто велося з грубими порушеннями, що нерідко ставало причиною серйозних пошкоджень техніки і навіть пожеж. Автоматичний вимикач 32а ціна на який залежить від компанії виробника можна купити в нашому інтернет-магазині. Найбільшою популярністю у покупців України і Росії користуються автомати ІЕК. Ці вироби відрізняються невисокою ціною і відмінними експлуатаційними якостями.

Відмітні особливості автоматів ІЕК

Корпус пристрою виконаний з самозатухаючого пластику, що повністю відповідає сучасним вимогам пожежної безпеки. Подібне виконання вимикача є надійною гарантією захисту від поширення вогню у випадку короткого замикання. Група рухомих і нерухомих контактів виконана з матеріалу з вмістом срібла, що значно підвищує їх зносостійкість. Автомат 32а має котушку електромагнітного розчіплювача обмотки якої виконані з міді високої якості і мають оптимальне для гарного швидкодії кількість витків.

Для запобігання перегріву і оплавлення проводи призначені спеціальні насічки на затискачах контактів. Завдяки цьому збільшується площа контакту його щільність і механічна міцність. Знижується величина перехідного опору і зводяться до мінімуму втрати. Хороший теплообмін створюється завдяки ребристим бічних поверхнях. Наявність індикатора положення контактів дозволяє легко орієнтуватися в їх положенні(увімкнено/вимкнено).

Пристрій кріпиться на DIN-рейку. Для цих цілей передбачені зручні засувки, що забезпечують надійну фіксацію. Також є можливість одночасно підключити шини і гнучкий провідник.

 

Автоматичний вимикач 32а характеристики

Автомат 32а володіє наступними характеристиками:

  1. кількість полюсів−від 1 до 3;
  2. номінальна напруга -230(одне і двох-полюсні), 400(триполюсні);
  3. номінальний струм−6-63А;
  4. ступінь захисту−IP20.

автоматичний вимикач 32а

 

Для підключення до однофазних ланцюгах використовують автоматичний вимикач однополюсний 32а і 2-полюсні вимикачі. Для двофазних ланцюгів використовують автоматичний вимикач трьохполюсний 32а.

Автоматичні вимикачі Hager
Також великою популярністю користуються автоматичні вимикачі фірми Hager. Автомат 32а цього виробника має більш високу ціну. Однак прекрасні експлуатаційні характеристики і якість, компенсують підвищену вартість цих пристроїв. Їх з однаковою частотою використовують як в побуті, так і в промисловості.

До достоїнств автоматичних вимикачів Hager слід віднести повну сумісність пристроїв старих і нових серій, наявність металевого затиску для міцної установки на DIN-рейку. Повна безпека і висока захист від випадкових дотиків. Купити автомат 32а можна в інтернет-магазині компанії Поло-Електро.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner