Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичний вимикач 40а

Автоматичний вимикач 40а

Автоматический вимикач 40а – це автомат, що володіє високою потужністю з номінальним струмом у 40 ампер. Основна сфера використання – промисловість та у побутових пристроях. Існує приблизно 12 варіацій даного продукту, тому на кожен вимикач автоматичний 40а ціна буде відрізнятися.

 

Автомат 40а і його призначення

Варто приділити цьому питанню трохи більше уваги. Перш ніж купувати представлену продукцію, слід знати, для яких вона цілей призначена:

  • Для утворення безпечної експлуатації електричних схем;
  • Для захисту побутових і виробничих апаратів від надструмів.

Автомат іек 40а гарантує споживачам захист різноманітного обладнання, що працюють від електричної мережі від перевантажень і перепадів напруги. Іншими словами, при формуванні небезпечних параметрів у схемі, апарат в автоматичному режимі закриє доступ електрики до техніки і вона вимкнеться. Всім відомо, що перевищення межі номінальних струмів несе за собою серйозні наслідки – техніка вийде з ладу і доведеться витратити достатньо коштів на ремонт. До речі, тривалий вплив перевищують струмів на схему призведе до перегріву, можуть навіть спалахнути проводять деталі і відповідно це призведе до пожежі. Саме тому необхідно купити представлені вимикачі!

 

Автоматичні вимикачі Hager і їх технічні особливості

Для гарантії максимальної безпеки, враховуючи всі потенційні проблеми, що можуть виникнути, автомат вимикання володіє спеціальними розчеплювачами і при цьому відразу реагує на проблеми:

  • Електромагнітні, що реагують на різкі стрибки струму при короткому замиканні;
  • Механічні, допомагають власноруч відключати мережу;
  • Теплові, вимикаючі всю мережу, якщо виникає тривалий вплив перевищують межу струмів.

Більше подробиць про продукт

автоматичний вимикач 40аНайчастіше, 40-ка амперний вимикач буває в чотирьох, триполюсному, двох - і однополюсному варіантах. Вимикач автоматичний трьохполюсний 40а, як втім, і чотирьохполюсних застосовуються в промисловості, так і в побуті.

Плануєте провести електричну мережу в житловому будинку або ж на фабриках і заводах, у сільськогосподарських об'єктах? Тоді варто відразу використовувати електротехнічні та автоматичні апарати. Раптова поломка такого обладнання може призвести до серйозних фінансових наслідків, тому необхідно ставити електро автомат, який вирішить цю проблему.

 

Наш інтернет-магазин компанії Поло-Електро

На сьогоднішній день придбати будь автомати – не проблема, але перш ніж оформляти замовлення необхідно звернути увагу на різні особливості електричної мережі всередині об'єкта. У нашому магазині можна придбати автоматичний вимикач 3р 40а і не тільки, розподільні щити також є в асортименті. Наш інтернет-магазин пропонує споживачам тільки якісні товари від різних компаній-виробників. Тільки у нас діють доступні ціни, а при виникненні питання відповіді можна отримати в онлайн консультанта або ж просто зателефонувати до нас. На кожен автомат 40а ціна вказана на сайті, оформити замовлення дуже просто – потрібно лише заповнити онлайн форму і чекати дзвінка.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner