Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Автоматичний вимикач 10а

Автоматичний вимикач 10а

Автоматичний вимикач 10а – це виріб, що відноситься до категорії невеликої потужності, де номінальний струм знаходиться на рівні 10 ампер. Виріб допускається до застосування, як на виробничій площі, так і в побуті.

Однополюсний вимикач автоматичний 10а : головні характеристики!

Автоматичний вимикач 10а ціна, де в інтернет-магазині від організації Поло-Електро знаходиться на прийнятному рівні, допускається до застосування в ланцюгах з частотою в межах 50-60 Гц при присутності номінального напруги на рівні 230-400 Ст.

Також вимикач автоматичний 1р 10а характеризується наявністю наступних особливостей:

  1. Зносостійкість від механічного впливу знаходиться в межах не менше 20 тисяч циклів.
  2. Електрична комутаційна стійкість становить не менше 6 тисяч циклів вимикання і виключення.
  3. Автоматичний вимикач ВА здатний працювати в наступному діапазоні температурного режиму:

- Навіть при – 30 градусів, але не нижче.

- Навіть при +50 градусів, але не більше.

- Рівень захисту даного виробу ― IP20.

Автоматичний вимикач володіє сучасним корпусом, який проводиться з пластику. Він є міцним і характеризується присутністю найвищого рівня вогнестійкості. Всі наявні тут елементи приводного механізму виробляються з використанням сучасних високоміцних матеріалів. Це спочатку робиться для того, щоб можна було забезпечити достатньо гнучке і безперервне функціонування

Автомат 10а: сфера застосування!

вимикач автоматичний ва47 29 10аСучасний високоякісний автоматичний вимикач ва47 29 10а є механічною різновидом комутаційного апарата, який дає можливість відключати, проводити і включати струм. Дане пристосування може без проблем застосовуватися як в межах виробничого підприємства, так і в звичайних домашніх умовах.

Такі вимикачі дають можливість забезпечити в приміщенні присутність захисту для найрізноманітніших варіантів електричного обладнання. Додатково виріб допускається до використання при не занадто частих включеннях, відповідно, при відключеннях сучасних електричних ланцюгів. Виріб проводиться німецькою компанією, саме тому характеризується присутністю відмінного рівня якості. Так як при його виробництві завжди застосовуються тільки високоякісні матеріали.

При применении данного приспособления допускается монтаж и остальных необходимых принадлежностей. Также возможна и одиночная установка. Присутствует здесь и защита от прикосновения человека, которая, так же как и все остальное обладает как высоким уровнем надежности, так и прочности.

Где приобрести автомат защиты 10а ?

Интернет-магазин компании Поло-Электро дает возможность приобрести автомат 10а цена, где находится на максимально низком уровне. Такой выключатель здесь можно приобрести в любое подходящее время. Дополнительно, в ситуации, когда возникают хоть какие-то вопросы, также имеется возможность проконсультироваться со специалистом. Это можно сделать до того момента как была приобретена продукция или отправлен заказ. Такие действия дают возможность приобрести именно необходимый вариант изделия.

В інтернет-магазині є великий асортимент продукції, в тому числі і автоматичні високоякісні вимикачі. Вони виробляються з використанням надійного і міцного матеріалу, саме тому безперервне функціонування протягом тривалого періоду часу є гарантованим. Вартість виробу максимально низька!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner