Кошик
186 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Автоматичний вимикач, кабель, провід, розетки - все для електричних мереж від Поло-Електро
+380 (63) 233-88-08
+380 (44) 464-40-16

Про групу Fegime International

Про групу Fegime International

Історія створення групи Fegime International

У 1989р близько 10 компаній електротехнічного напряму з Іспанії та Франції підписали угоду про співпрацю. З 1993года до цієї групи стали приєднуватися компанії з інших країн. Дослівний переклад абревіатури Fegime - Європейська Федерація Незалежних Оптових Електротехнічних Компаній (Fédération Européenne des Grossistes Indépendants en Matériel Electrique - European Federation of Independent Electrical Wholesalers). На данный момент в Федерацию входит более 230 компаний  из 20 стран - Франции, Испании, Германии, Великобритании, Италии, Нидерландов, Португалии, Польши, Норвегии, Венгрии, Румынии, России, Украины, Финляндии, Литвы, Латвии, Греции, Израиля, Дании, Аргентины. Членство компаний из Аргентины и Израиля говорит о том, что группа Fegime из европейской организации переросла в глобальную структуру. В 2018г. оборот группы составил более 5 млрд. Евро.

Миссия Fegime: создание ценности для участников группы, их поставщиков и клиентов.

 Будучи объединением семейных предприятий, группа FEGIME имеет репутацию лучшего независимого оператора в отрасли оптовых продаж и дистрибуции свето- и электротехнической продукции.

В основу культуры группы Fegime входят семейные ценности её участников, присутствие на рынках более 27 государств в максимальной приближённости к своим покупателям, выполнение долгосрочных обязательства перед клиентами и поставщиками, гарантированное высокое качество обслуживания.

Fegime Україна об'єднують дев'ять компаній, що спеціалізуються на продажу та дистрибуції електротехнічної та світлотехнічної продукції та розробки енергоефективних проектів в електротехнічної та світлотехнічної областях. Нашими стратегічними партнерами є такі компанії, як Eaton (Moeller Group), Ledvance (бренди Osram і Ledvance), ABB, Schneider, Signify (бренд Philips), Legrand, Obo Bettermann, Світлові Технології, LED Ефект, ІЕК, ДКС та багато інших. Філії та представники учасників Fegime Україна -знаходяться у всіх регіонах нашої країни. Нашими покупцями є провідні компанії в різних галузях промисловості і державного сектора, DIY мережі, спеціалізовані электросветотехнические магазини... Сукупний оборот учасників групи до 2018г. склав понад 50 млн. євро.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner